Warsztat rebirthingu I stopnia (dla początkujących) w Warszawie

Ewa Berger- Jankowska

Rebirther Rejestrowany z certyfikatem Stowarzyszenia Rebirtherów Polskich

Ewa Berger – Jankowska, niegdyś aktorka filmowa i teatralna, dziś praktykująca rebirtherka i nauczycielka rebirthingu, zajmuje się tą metodą niemal od początku jej pojawienia się w Polsce. Przez jej kursy i sesje przewinęło się ponad siedemset osób – poszukujących rozwiązania życiowych problemów, zdrowia, harmonii, ale przede wszystkim… SIEBIE.

Od 30 lat prowadzę zajęcia wykorzystując metodę otwierania oddechu pozwalająca wyjść poza własne ograniczenia, przywrócić równowagę psychiczną i energetyczną i wykorzystać pełnię życiowego potencjału.

Rebirthing dla Początkujących

Rozpoczęcie: 9 marca 2015.6 poniedziałków, (godzina 18 – 22) i 2 niedziele (godzina 11 – 19).
Opłata 1000 PLN. Kurs prowadzi Ewa Berger-Jankowska
Wymagane uprzednie spotkanie z prowadzącą (Ewa, tel. kom. 603402410).

Opinie:

„Kiedy przyszłam do Ewy, a było to ponad 3 lata temu, za sobą miałam pasmo sukcesów zawodowych, a na sobie ciężar osobistej porażki: poważne choroby z autoagresji, niechęć do życia, utrata sensu wszystkiego… Pierwsza sesja – nieudana. Po latach „praktyki”, nie potrafiłam przestać się kontrolować, puścić tego czegoś, co mnie hamowało, blokowało, nie pozwalało dalej żyć. Kolejna sesja, nigdy tego nie zapomnę, bo to było niczym rażenie piorunem! Wtedy jeszcze tego nie wiedziałam, ale to był początek wielkich zmian. Wkrótce odeszłam z korporacji, spokojna i pogodzona z własną decyzją, zaczęłam realizować własne projekty i słyszeć własne (nie czyjeś!) potrzeby; usłyszałam, po raz pierwszy od tak dawna, SIEBIE – porównałabym to do przywrócenia zmysłów osobie niewidomej i niesłyszącej. Po 10 sesjach indywidualnych, zapisałam się na kurs RB I, potem II i III stopnia. DZIŚ Jestem innym człowiekiem – żyję bardziej świadomie. Dokonuję suwerennych wyborów, widzę i czuję SENS tego, co się wokół mnie dzieje. Bez względu na okoliczności, które jak to w życiu, bywają różne, jestem szczęśliwa.”

Ola

„Pierwszy raz na zajęciach u Ewy byłem 10 lat temu.

Spodziewałem się pracy nad „wewnętrznym dzieckiem”, a spotkałem małego Zbyszka :)

Teraz on idzie ze mną przez życie w podskokach, mając moje wsparcie i miłość.

Więc, czego się spodziewać na zajęciach u Ewy? Najlepiej się nie spodziewać,

tylko być szczerym ze sobą i zaufać oddechowi. On zrobi resztę :)”

Zbigniew Maślak – zdrowieiradosc.pl

„Ewę spotkałam w bardzo trudnym dla mnie okresie. Pomogła mi skonfrontować się ze sobą i odnaleźć Drogę, której przed sobą nie widziałam.

Przez długi czas była moimi oczami i nie żałuję, że zaufałam Jej i poszłam za Jej wskazówkami.

Ewa nie jest jednym z wielu nauczycieli – jest dokładnie TYM – jednym, niepowtarzalnym, którego się wyczekuje i którego spotkanie jest niepowtarzalną szansą na zmianę postrzegania świata i dalszy rozwój. Oczywiście, jeśli uczeń jest na to gotowy.

Dziękuję!”

Beata Klimkiewicz

„Co mi dał rebirthing u Ewy?

Moja przygoda z rebirthingiem zaczęła się już prawie 3 lata temu. Do Ewy trafiłam kiedy byłam w dość trudnym dla mnie momencie mojego życia.

Początkowo byłam nastawiona bardzo sceptycznie. Niemniej jednak jakaś wewnętrzna siła motywowała mnie abym przychodziła na kolejne spotkania z Ewą.

Teraz z perspektywy czasu mogę powiedzieć, iż było warto. Dzięki rebirthingowi inaczej oddycham i inaczej żyje – lepiej.

Dziś już wiem, że Ewa jest jedną z tych niewielu osób, które będę wspominać z sentymentem, ponieważ wniosły wiele dobrego w moje życie i odcisnęły w nim trwały ślad.

Zajęcia z rebirthingu u Ewy polecam wszystkim, którzy chcą trwale poprawić jakość przeżywania swojego życia a nie liczą tylko na chwilą euforię. Rebirthing to praca – praca nad sobą.

Ciepło pozdrawiam”

Justyna

Komentowanie jest wyłączone