Warsztaty letnie  – Stając w Pełni Swojej Mocy z Otwartym Sercem


Prowadzący Mattie Davis-Wolfe [RN, MA] i David Thomson, [PhD] z USA. 

     Wspólnie założyli i zarządzają ośrodkiem „Natural Systems Studies” oraz „Sacred Circles Institute”. Poza wykształceniem formalnym, David i Mattie przez wiele lat pobierali nauki u jednych z najznakomitszych mentorów naszych czasów, tak profesorów akademickich, jak też rdzennych nauczycieli różnych kultur świata. Wśród nich: Keith Chiefmoon Blackfoot/Kanai, Angeles Arrien – tradycja Basków, Don Augustin Rivas Vasquez – Ayahuasquero, szaman z Amazonii/Peru, Grandfather Misha – z Syberii, narodu Ulchi, a także rdzenni uzdrowiciele tradycji: Ute, Navajo, Salish, Chippawa-Cree, Shoshone-Bannock.
David i Mattie po raz pierwszy przybyli do Polski latem 1994 roku na zaproszenie zespołu Ośrodka EKO-OKO, do uczestnictwa w Międzynarodowym Zgromadzeniu Ośrodkow Holistycznych, nauczycieli duchowych i uzdrowicieli z różnych krajów wschodnio- i zachodnioeuropejskich, jak też z USA i Kanady.
David jest Tancerzem Słońca.
W rok po tym doświadczeniu, aż do roku 2002 regularnie przyjeżdżali i prowadzili warsztaty – najczęściej w miejscach otoczonych lasami i dziką przyrodą nauczając o świętych związkach pomiędzy wszystkimi istotami. Dzielili się nauką, światem symbolicznym i ceremoniami na wzór tych, które poznali u rdzennych przedstawicieli starszyzny obu Ameryk: szałas potów, gadający patyk, chodzenie po ogniu, podróże szamańskie, pieśni i tańce (w tym także Taniec Duchów), przekazywali swą wiedzę i doświadczenie pracy z właściwościami leczniczymi świata roślin.
Dzięki ich prowadzeniu grupa przyjaciół stworzyła Krąg zwany Klanem Wilka. Spośród absolwentów: Maria Ela Lewańska, Tanna J-M, Anna Bułat, Leszek Seremet, Jacek Majewski i Wojciech Jóżwiak przekazują ich nauki.
Wykorzystując całą gamę technik rdzennych oraz tradycji nauk szamańskich na równi z podejściem współczesnej psychologii, Mattie i David będą odkrywać wspólnie z uczestnikami warsztatu, czym jest poruszanie się w świecie z otwartym sercem: stając godnie w naszej „niepowtarzalnej medicine”. Podczas warsztatu będziemy przebywać w świętym kręgu. W śpiewie, w tańcu, w głębokich spotkaniach ze sobą i z innymi, będziemy się razem uczyć, jak działać w świecie z autentyczną odwagą i skutecznością, wychodząc poza wszelkie uwarunkowania i okoliczności.


tłumaczenie tekstu: Gaia Noemi Mount

termin warsztatu: 21-24 sierpnia

Informacje, zgłoszenia i kwalifikacje na warsztat: Tanna Jakubowicz-Mount, tanna@mandala.waw.pl501257710
UWAGA! Warsztat dla osób, które przepracowały swoje problemy psychologiczne!
Cena: 650zł + koszty pobytu w ośrodku, szczegóły później
Koszt pobytu 180zł (nocleg i wyżywienie.
Miejsce warsztatu:
Lechów w Łysogórach (Góry świętokrzyskie)
Zaliczkę w wysokości 250 zł prosimy wpłacać do 31 maja 2014 na konto