Progi Życia – cykl warsztatów

Serdecznie zapraszamy na Progi Życia – integralny cykl trzech warsztatów terapeutyczno-inicjacyjnych.

PROGI ŻYCIA – I. DZIECIŃSTWO – RELACJE Z RODZINĄ

Cele warsztatu:

1. Uzdrawianie bolesnych, urazowych doświadczeń związanych z przychodzeniem na świat i przeżyciami związanymi z rodziną.

2. Wsparcie w przekraczaniu kolejnych progów, aby można było uzyskać:
* głębszą świadomość swojego istnienia i wiarę w siebie;
* lepszy dostęp do swojej życiowej energii, mocy i miłości;
* wyodrębnienie się od rodziny i poczucie prawdziwego ja.

Metoda pracy:
Skupienie się na szczególnie trudnych doświadczeniach, związanych z rodzicami czy opiekunami i innymi członkami rodziny. Prowadzący będą korzystać z następujących metod: praca ze świadomością, praca z ciałem i energiami, psychodrama, proces grupowy, wizualizacja, rytuały inicjacyjne, medytacja, joga, ekspresja twórcza.

PROGI ŻYCIA – II. DOJRZEWANIE – STAWANIE SIĘ KOBIETĄ – STAWANIE SIĘ MĘŻCZYZNĄ

Cele warsztatu:

1. Uzdrawianie bolesnych, urazowych doświadczeń związanych z nadużyciami emocjonalnymi, seksualnymi i innymi.

2. Wsparcie w przekraczaniu kolejnych progów, aby można było uzyskać:
· świadomość dojrzewania, poznawania i akceptowania swojego ciała;
· lepszy dostęp do swojej życiowej energii, mocy i miłości;
· odkrywanie swojej tożsamości, autonomii i wolności.

Metoda pracy:
Skupienie się na szczególnie trudnych doświadczeniach, związanych z dojrzewaniem fizycznym, emocjonalnym i duchowym. Jedna sesja poświęcona jest pracy w osobnych kręgach: kobiet i mężczyzn.Prowadzący będą korzystać z następujących metod: praca ze świadomością, praca z ciałem i energiami, psychodrama, proces grupowy, wizualizacja, rytuały inicjacyjne, medytacja, joga, ekspresja twórcza.

PROGI ŻYCIA – III. DOROSŁOŚĆ

Cele warsztatu:

1. Uzdrawianie trudnych, urazowych doświadczeń z rodzicami, które wpływają na dorosłe związki z partnerami;

2. Wsparcie w przekraczaniu kolejnych progów, aby można było uzyskać:
* ugruntowanie w swojej dorosłości i odpowiedzialności za swoje życie;
* lepszy dostęp do swoich potencjałów mądrości, mocy i miłości;
* umiejętność tworzenia bliskich i spełniających więzi z innymi.

Metoda pracy:
Koncentrujemy się na szczególnie trudnych doświadczeniach dotyczących wyzwań dorosłego życia: odpowiedzialności, podejmowania pracy, tworzenia związków, wchodzenia w relacje intymne, budowania rodziny i innych. Prowadzący będą korzystać z następujących metod: praca ze świadomością, praca z ciałem i energiami, psychodrama, proces grupowy, wizualizacja, rytuały inicjacyjne, medytacja, joga, ekspresja twórcza.

Warsztaty prowadzą Tanna Jakubowicz-Mount wraz z zespołem:

Justyna Masella-Praszyńska – od dziesięciu lat współpracuję z Polskim Forum Transpersonalnym. Studiuję w Akademii Psychologii Zorientowanej na Proces. Prowadzę Kręgi Kobiet i warsztaty rozwojowe  oraz terapię indywidualną. Pracuję z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi w Szkole Demokratycznej. (tel. 605 178 703)

Jacek Myśliborski – bioenergoterapeuta, trener technik szamańskich. Współpracuje z Polskim Forum Transpersonalnym na warsztatach Progi Życia i Kręgi Uzdrawiającej Mocy. Współprowadzi Krąg Mężczyzn. (tel. 608 587 644)

Leszek Seremet –  w związku od ponad 30 lat. Dwóch dorosłych synów. Przeszedłem długa drogę transformacji. Byłem uczestnikiem warsztatów Progi Życia. Ludziom w ich docieraniu do siebie towarzysze  od ok.15 lat. Tyle czasu jestem w zespole warsztatów terapeutycznych Progi Życia. Nieco wcześniej rozpocząłem szkolenie i trening szamański z Mattie Davis Wolfe i Davidem Thomsonem i to był początek mojej drogi. Prowadzę intuicyjną pracę z zastosowaniem technik szamańskich, opartą głównie na doświadczaniu poprzez kontakt z energiami żywiołów, bębna, ceremonie Szałasu Potu i Fajki. Pracuję z mężczyznami i kobietami w kręgach. (tel. 698 822 680)

Pozostali członkowie zespołu:

Anna Komorowska  –  jestem mamą, żoną, pszczelarką; od wielu lat prowadzę psychoterapię uzależnień, współuzależnienia, Dorosłych Dzieci Alkoholików oraz osób doświadczających przemocy fizycznej i psychicznej,prowadzę wsparcie psychologiczne u osób cierpiących na choroby nowotworowe, nerwice i depresje; pomagam przeżyć czas żałoby; jestem starszą w kręgu kobiet i towarzyszę w rozwoju;  Odkąd odzyskałam połączenie z Matką Ziemią, stąpam po niej podążając szamańskim szlakiem; Inspiruje mnie i rozwija dźwięk, zapach, ruch i kontakt z drugim człowiekiem. (tel. 603 249 821)

Ewa Michałowska – od wielu lat współpracuje jako asystentka z Tanną Jakubowicz-Mount i zespołem.  Ukończyła Szkołę Counsellingu Gestalt w Centrum Counsellingu Gestalt w Krakowie we współpracy z Associacione Italiana Di Counselling we Florencji otrzymując tytuł Specjalisty Counsellingu GestaltU, roczny Program Pomocy Psycholgicznej w ujęciu Gestalt w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie, roczny kurs z zakresu psychologii zorientowanej na proces,  Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu w Warszawie, oraz roczny kurs psychodramy wg. Moreno pod kierunkiem psychoterapeutki i psychiatry Ireny Nowak w Krakowie. Uczestniczyła w wielu warsztatach terapeutyczno-rozwojowych pod kierunkiem Tanny Jakubowicz-Mount, Juana Ruiza Naupari, Sage Emery, Nogi Meier, Siergieja Roslovetsa, Adama Hallera. (tel. 609 475 913)

Grażyna Lewandowska – Posiada rekomendacje Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu, ukończyła I fazę Programu Licencyjnego i uzyskała uprawnienia do prowadzenia terapii indywidualnej i pracy z grupami pod stałą superwizją dyplomowanego nauczyciela psychologii zorientowanej na proces.

Ukończyła biologię na Uniwersytecie Łódzkim, choć jej pasją okazała się psychologia. Współpracuje z Polskim Forum Transpersonalnym na warsztatach Progi Życia i Kręgi Uzdrawiającej Mocy. Współprowadzi Kręgi Kobiet i Kręgi Mieszane. Towarzyszy osobom chorym i umierającym, oraz ich rodzinom w procesie opiekowania się emocjami chorego i oswajania momentu pożegnania. Posiada dorosłego syna, jest wielką miłośniczką zwierząt. Prowadzi terapię dla klientów indywidualnych, par i grup. (tel. 606 258 734)

Patrycja Kowalska –  mama i żona, uzdrowicielka, psycholożka, współprowadząca kręgi kobiet. Od wielu lat na szamańskiej ścieżce.  Wykracząjąc poza tu i teraz, pomaga ludziom w odzyskiwaniu pełni. Pracuje z głosem, światłem, z pomocą przodków i duchów, przywracając utracone fragmenty duszy i równowagę  na planie fizycznym, emocjonalnym i duchowym

Alina Krzemińska – przebyłam długą drogę własnej przemiany i rozwoju uczestnicząc w wielu warsztatach, m.in. w Progach Życia. Ukończyłam Szkołę Counsellingu Gestalt (dyplom Centrum Counsellingu Gestalt i Associacione Italiana di Counselling), a także roczny Program Edukacji Psychologicznej w zakresie psychoterapii w Instytucie Terapii Gestalt. Prowadzę warsztaty rozwojowe oraz terapię indywidualną. Od wielu lat na ścieżce duchowej, czerpię z tradycji jogi i szamańskiej. Pracuję również z dziećmi i młodzieżą w Szkole Demokratycznej w Krakowie.

Piotr Tarasiuk – jestem człowiekiem który lata temu m.in. na Progach Życia odkrył potrzeby swojego serca i  realizuje je na tych warsztatach.  W zgodzie z potrzebami uczestników warsztatu pomagam, wspieram i współuczestnicze w tworzeniu zmiany w ich sercach, umysłach i ciałach. Jestem również  bioenergoterapeutą, studiuje Psychologię Zorientowaną na Proces jak i wspólnie z Leszkiem i Jackiem organizuje Kręgi Mężczyzn. Prywatnie jestem szczęśliwym mężem i ojcem dwóch synów.

Warsztaty odbywać się będą podczas trzech weekendowych sesji wyjazdowych przez trzy kolejne miesiące (jeden weekend w każdym miesiącu)

Terminy:

Edycja jesienna 2020 r.

I   30. 10 – 01. 11 2020 r.

II   20 – 22.  11. 2020 r.

III  11 – 13.  12. 2020 r.

Miejsce: Gongolina k/Warszawy (kierunek na Sochaczew)

Informacje i zgłoszenia: Leszek Seremet, tel.698 822 680 lub mailem

progizycia@gmail.com

Kwalifikacja na warsztat: Tanna Jakubowicz-Mount 501 257 710

Koszt kwalifikacji:  telefonicznej – 30 zł, osobistej – 50 zł

Po uzyskaniu kwalifikacji prosimy o wpłatę zadatku w wysokości 200 zł (zadatek jest bezzwrotny w przypadku rezygnacji z uczestnictwa w warsztacie). Wpłata zadatku stanowi podstawę do umieszczenia na liście uczestników oraz do dalszych działań kwalifikacyjnych, czyli:

1. Przesyłamy do wypełnienia kwestionariusz osobowy

2. Po odesłaniu kwestionariusza przeprowadzamy wywiad w formie rozmowy telefonicznej lub spotkania osobistego. Wywiady przeprowadzają członkowie zespołu i są one odpłatne jednorazowo: wywiad telefoniczny – 30 zł, osobisty – 50 zł

Koszt jednego warsztatu w ramach edycji to  1000 złotych  – zakwaterowanie i wyżywienie (w ramach jednej edycji odbywają się trzy warsztaty).

Całkowity koszt jednej edycji trwającej 3 miesiące to:

-jednorazowa opłata z kwalifikacje 30 lub 50 zł

-jednorazowa opłata za wywiad 30 lub 50 zł

-oplata za warsztat i pobyt  –  szczegóły: progizycia@gmail.com

Zapraszamy na naszą stronę na facebook’u

https://www.facebook.com/progi.zycia/